POZNAJMY SIĘ

Nazywam się Patrycja Psuj i jestem specem od słów i układania ich we właściwej kolejności.
Piszę dużo i na dowolny temat. Służę wsparciem językowym w zakresie podstawowej korekty i redakcji. Podpowiadam słowa, które masz na końcu języka. Dodaję ostrości przemowom, a nudne toasty zamieniam w niezapomniane i cytowane latami klasyki. 
Od lat tworzę artykuły blogowe i wpisy na kanały social mediowe. Pisania dla biznesu uczyła mnie Gocha Szoka, a podstawowy warsztat copywriterski dał mi Paweł Tkaczyk. Pisanie artykułów eksperckich, produktowych i marketingowych szlifowałam w AEDMAX.PLartykuły specjalistyczne dowoziłam regularnie dla Slowhop.comobecnie zajmuje się projektowaniem i publikacją treści, dbając o ich oprawę wizualną w Nocowanie.pl oraz odpowiadam za całościowy przekaz treści w firmie, poza tym przygotowuję strategie promocyjne dla Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta. Współpracowałam z agencjami marketingowymi i kilkoma Grubymi Szychami (które chcą pozostać anonimowe) tworząc solidne teksty, piękne prezentacje i przemówienia, po których słychać było oklaski, a z sufitu sypał się brokat.
Uniwersytet Jagielloński podarował mi dyplom ratownika medycznego, później obroniłam tytuł magistra psychologii. Pracowałam w ochronie zdrowia jako psycholog wojskowy, w straży pożarnej, korporacji, fundacji i dla kilku prywatnych firm. Od lat wykładam na uczelni i szkolę z pierwszej pomocy. Żadnej pracy się nie boję i z każdej wyciągam doświadczenie potrzebne do tworzenia unikalnych i wartościowych treści. 
Mam copywriterskie podejście do życia – lubię satyrę, zwarte formy, pratchettowskie porównania i skróty myślowe. Poza tym jestem wielką entuzjastką glutenu, Gwiezdnych Wojen i seriali medycznych. Kolekcjonuję książki.


To tyle o mnie. Co mogę dla Ciebie zrobić?

MOJA ŚCIEŻKA COPYWRITER NINJA

2022

User Experience (UX) Fundamentals

Prowadząca: Susan Weinschenk, Ph.D.
 (The Brain Lady
) dla Udemy.com

The Strategy of Content Marketing

Organizator: University of California, Davis
Prowadząca:  Sonia Simone (Chief Content Officer)

Write Your First Novel

Organizator: Michigan State University
Prowadzący: David Wheeler
Creative Research Faculty, The Hub for Innovation

Transmedia Storytelling: Narrative worlds, emerging technologies, and global audiences

Organizator: UNSW Sydney 
Prowadzący: Associate Professor Simon McIntyre
Associate Dean Education

2021

Podstawy UX writing

Instruktor Wojtek Aleksander

Wakacyjna Szkoła Pisania

Edukatorzy szkoły Maszyna Do Pisania

2020

Szkoła Pisania dla Biznesu

Instuktor Goha Szoka

2019

Szkoła Copywritingu

Instruktor Paweł Tkaczyk